CEBEA logo
Urządzenia Chłodnicze, Urządzenia Chemiczne - Ośrodek Badawczo-Rozwojowy - CEBEA

O NAS

CEBEA jako biuro konstrukcyjne dla przemysłu chemicznego istnieje na rynku od 1946 roku. W 1971 roku zostało przekształcone w ośrodek badawczo - rozwojowy.

Proponujemy kompleksowe rozwiązanie problemu od pomysłu, poprzez prace badawcze na własnych stanowiskach badawczych, konstrukcję, nadzór nad wykonawstwem do uruchomienia urządzeń.

Równolegle cały czas prowadzimy prace statutowe, w tym badania własne, działalność ogólnotechniczną (normalizacja, ochrona własności przemysłowej, informacja naukowo - techniczna).


W 1981 roku CEBEA przejęło Zakład Budowy Prototypów i Urządzeń Chłodniczych w Bochni i utworzyło Zakład Produkcji Doświadczalnej CEBEA.
Zakład ten posiada ponad 35-letnią tradycję w produkcji urządzeń chłodniczych przeznaczonych do przechowywania i bezpośredniej sprzedaży produktów mięsno - wędliniarskich, nabiałowych, cukierniczych, piekarniczych, warzywniczych, napojów, mrożonek. Stosowane w produkcji nowoczesne technologie, materiały i podzespoły chłodnicze, zdobyte doświadczenie oraz umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów, jak i sukcesywne powiększanie asortymentu wyrobów, pozwoliły stworzyć ofertę urządzeń chłodniczych o wysokim poziomie wzornictwa, jakości, technologii i serwisu.

Od wielu lat z sukcesem sprzedajemy nasze produkty do dużych marketów, sklepów ogólnospożywczych, sklepów mięsno - wędliniarskich, nabiałowych, restauracji, cukierni, hoteli itp. Nasze produkty dają możliwość tworzenia stoisk handlowych z agregatami wewnętrznymi, jak również z zewnętrznym agregatem chłodniczym.

Priorytetem dla naszej firmy we współpracy z partnerami jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, funkcjonalnych, estetycznych, odpowiadających potrzebom każdego segmentu rynku - oraz stworzenie korzystnych warunków handlowych.

Stworzyliśmy szeroką i kompetentną sieć dystrybucji naszych produktów na terenie całego kraju, jak również na rynkach europejskich. Logo naszej firmy widoczne jest w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Słowacji, Czechach, Rumunii, Ukrainie, jak również na rynkach krajów arabskich.